Na tej zakładce możesz zobaczyć projekty stworzone w ciągu kilku ostatnich lat.
Prezentowane tutaj prace to tylko część z całkiem bogatego dorobku.
Prace zostały podzielone na kilka kategorii. Ma to ułatwić poruszanie się po portfolio.
Aby przejść do prac w danej kategorii wystarczy kliknąć link pod jej opisem
lub kliknąć jej nazwę w rozwijanym menu.

To co tworzy wizerunek firm, klientom pozwala rozpoznać produkt, konkurencji śni się po nocach. Począwszy od najprostszej formy identyfikacji wizualnej jaką jest logotyp z podstawową księgą znaku, poprzez wzbogacenie wizerunku firmy o papiery firmowe i wizytówki, aż do pełnej identyfikacji zawierającej nie tylko logotyp i podstawowe druki, ale również koperty, katalogi, foldery, teczki ofertowe, a nawet odzież firmową, projekty graficzne samochodów, budynków i stron internetowych.

zobacz projekty>>


Wszystko co da się wydrukować. Nie ma chyba już tajemnic. Katalogi, ulotki, wizytówki, foldery, kalendarze, teczki, papier firmowy, gazety i gazetki i co tam jeszcze komu do głowy wpadnie. Każda z tych publikacji została przećwiczona każdą niemal techniką druku. Tajemnic nie ma raczej również w zakresie przygotowania do druku powyższych na offset arkuszowy, rolowy, plotery drukujące i tnące, flexo czy sito.

zobacz projekty>>

To stosunkowo nowa dziedzina działalności. Dlatego też ta zakładka jest najuboższa w projekty. Mimo, że www to nowa dziedzina działalności nie jest zupełnie nieznana. Tu również można się czymś pochwalić. Tu także jest największe pole do popisu i ogromne możliwości dobywania doświadczeń. Z czego staram się korzystać w miarę możliwości.

zobacz projekty>>

W tej zakładce znajduje się wszystko to, co nie daje się jednoznacznie klasyfikować. Bez nich nie byłoby możliwe stworzenie wielu publikacji. Stąd też tu znajdują się różnego rodzaju grafiki, rysunki czy montaże, które w gruncie rzeczy stanowią część znacznie większych publikacji. Tu też jest miejsce na projekty grafik na samochody, etykiet itp. projektów drukowanych na podłożach innych niż papier

zobacz projekty>>